Robotniiduki terviklahendused

Toodet valides tekib sellega seoses kindlasti küsimusi – kas ma valin õige ja endale reaalselt sobiva? Kuidas ma seda kasutan? Kes selle paigaldab? Mis saab siis kui masin vajab hooldust/remonti? Need küsimused saab välistada, kui tellite meie käest tervikliku lahenduse, pakume Teile just seda mida reaalselt vajate ning ei jäta Teid tootega üksi!

ROBOTNIIDUKI PAIGALDUS

 

Valides endale sobivat robotniidukit, tekib kindlasti mitmeid küsimusi. Millisele pinnale robot sobib? Kui keeruline võib olla aed? Kas robot saab hakkama ka teede ületusega ja suuremate kallakutega? Mis siis, kui mul on kaks eraldi niiduala? Kuhu paigaldada laadimisjaam? Kuidas ma seda ala kaabeldan ja millised seadistused tuleks valida? Paljudele robotniidukitega seotud küsimustele leiab vastused siit

 

ROBOTNIIDUKI HOOLDUSPAKETID

Selleks, et masina eluiga oleks pikem ning iga hooaeg mööduks muretult niites, tuleks läbida robotniidukil igaaastane hooldus. Pakume kolme erinevat hoolduspaketti, mille täpsemat kirjeldust on võimalik näha paremal asuvast tabelist.

Terviklahendus

Krundi ülevaatus
Paigaldust
Kaablikulu mõõtmist
Seadistust
Sobiva robotniiduki valik
Esmast kasutusjuhendamist
Laadimisjaama asukoha valikut
Saestuudio® garantiid paigaldusele ja toimimisele
Hinnapakkumist
Küsi lisainfot

 

 

Saestuudiost ostetud Husqvarna robotniidukile kuni 5 aastat garantiid *.

Robotniiduki 5 aastat lisagarantii* teenuse maksumus on 99 € (ühekordne tasu). Teenus on mõeldud nii eraisikutest ostjatele kui ka ettevõtetele (NB! ainult X-Line mudelid). Garantii pikkus on koos tavagarantiiga 5 aastat (välja arvatud aku, mille garantii on 2 aastat). Garantii kehtimise eelduseks peab masin käima vähemalt kord aastas Saestuudios hoolduses.

 

Hoolduspakett * Kuld Hõbe Pronks
Seadme süvapuhastus
Seadme laadimine
Terade kontroll, vajadusel vahetus
Laagrite ja liikuvosade kontroll
Tarkvara uuendamine
Talvine hoiustamine **(Piiratud arv kohti - KOHAD TÄIS)
-
Saestuudio® transport ***
- -
Maksumus 170€ 110€ 69€
Seadmete vastuvõtt: E-R 09-18 Kontakt Kontakt Kontakt
*
Hooldus sisaldab kontrolltesti arvutiga.
**
Hoiustame masina talvel spetsiaalsetel riiulitel, hoiame akud laetuna, teeme hoolduse ning väljastame kevadel töövalmina.
***
Võtame hooaja lõppedes Teie masina tööalalt koos laadimisjaamaga üles, hoiustame ning hooldame ja uue kevade saabudes toome robotniiduki tagasi ning paneme tööle.
NB!
AWD robotite puhul lisandub hoolduse hinnale 30€.
NB!
Vajaminevate varuosade maksumus lisandub hinnale.
NB!
KULDPAKETI KOHTADE ARV TÄIS!